Szkoła Dam
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Ubrania firmy Monika Kamińska

Elżbieta dziekuje za polecenie MaxMary. Wlasnie zakupilam ich plaszcz w sieciowce, ktora je sprzedaje, pewnie z tych slabszych jakosciowo bo z lini weekend i cenie normalnej podobnej do MK. Mimo to jakosciowo wydaje sie lepszy od Polanki. Nawet rekaw ujdzie, z reguly co mierze to sa zbyt krotkie. Jedyna jego wada jest to, ze jest nieocieplany, bedac zmarzluchem bede jeszcze poszukiwac cos cieplejszego na mrozy. Porozgladam sie w podanym linku, ale po ostatnich przebojach z Polanka to czy zwracalas jakies rzeczy i nie bylo klopotu z rozliczeniem kupujac przez ten sklep internetowy? Widze, ze zwrot trzeba odeslac na adres zagraniczny, to i koszty przesylki beda duzo wieksze i czas oczekiwania pewnie tez.

Oni dopiero od tego roku zaczęli przysyłać do Polski. Wcześniej można było dokonać zakupów tylko we Włoszech. Mają swoje sklepy (Diffusione Tessile) w każdym szanującym się włoskim outlecie:) Te sklepy niestety wyglądają jak lumpeksy, z ogromnym nadmiarem ubrań, dlatego lubię zamawiać przez internet, mimo wszystko ubrania są w nim wyselekcjonowane:)

Ze zwrotem nie ma problemu, tylko trzeba niestety we własnym zakresie opłacić zwrot do Włoch, kosztuje to około 100zł przesyłką kurierską. Zwracają pieniądze natychmiast. Z reklamacjami też nie ma problemu - kiedyś przysłali mi sukienkę z poprutymi szwami, prosiłam o wymianę, ale nie mieli już mojego rozmiaru, za przesyłkę zwrotną zapłacili i pieniądze oddali:)

Oni dopiero od tego roku zaczęli przysyłać do Polski. Wcześniej można było dokonać zakupów tylko we Włoszech. Mają swoje sklepy (Diffusione Tessile) w każdym szanującym się włoskim outlecie:) Te sklepy niestety wyglądają jak lumpeksy, z ogromnym nadmiarem ubrań, dlatego lubię zamawiać przez internet, mimo wszystko ubrania są w nim wyselekcjonowane:)

Ze zwrotem nie ma problemu, tylko trzeba niestety we własnym zakresie opłacić zwrot do Włoch, kosztuje to około 100zł przesyłką kurierską. Zwracają pieniądze natychmiast. Z reklamacjami też nie ma problemu - kiedyś przysłali mi sukienkę z poprutymi szwami, prosiłam o wymianę, ale nie mieli już mojego rozmiaru, za przesyłkę zwrotną zapłacili i pieniądze oddali:)

Ostatnio stawiam na jakość kupowanej odzieży i pragnę pozbyć się tej z kiepskim składem zastępując ją ubraniami z tkanin naturalnych. Teraz  w okresie jesienno- zimowym szczególnie zależy mi na materiałach, w których będzie mi ciepło ale skóra będzie mogła oddychać. Przeglądając różne sklepy z odzieżą lepszej jakości (nie sieciówki)  natrafiłam na sklep Pani Moniki Kamińskiej. Zaintrygował mnie różowy sweter ale poczułam niechęć czytając opis z boku strony : "Szukasz ciekawego i oryginalnego swetra, w którym nie będziesz się trząść z zimna gdy za oknem zawieje i zamiecie? Na pewno zapomnij o swetrze z tworzyw sztucznych, takich jak poliamid, akryl czy poliester - jeśli jesteś fanką wyrzucania pieniędzy w błoto, nie będziemy Ci wchodzić w drogę.Jeśli jednak należysz do panien roztropnych wiesz, że matka natura kocha swoje dzieci i wyposażyła nas w sposób na uzyskanie przyjemnego ciepełka w taką aurę."  Nie wiem czy taki był zamysł opisu ale odniosłam wrażenie, że sugeruje jakoby tylko osoby kupujące odzież naturalną były rozsądne a nie lubię szufladkowania ludzi  ze względu na to jakiej jakości rzeczy noszą ponieważ nie każdego od razu stać na kupowanie wyłącznie dobrych gatunkowo rzeczy a ubrać się przecież trzeba.  Ostatecznie nic tam nie kupię ponieważ nie odpowiada mi rozmiarówka- należę do osób filigranowych a prezentowana odzież jest raczej na wymiary kobiet przeciętnej budowy.

Cytat z Karolina R. data 8 października 2019, 12:19

Karolina, jak czytam opisy produktów ze sklepu MK to zastanawiam się czasami co ich copywriter bierze. Opis różowego sweterka jest dziwny, sugeruje, że ludzie noszący akrylowe swetry są głupi. Ale na obronę produktu dodam, że ten sweterek jest naprawdę ładny i twarzowy. Jestem ciagle w szoku, że modelka ze zdjęcia ma na sobie rozmiar S, bo wygląda na olbrzymkę(i podejrzewałabym rozmiar XL). Ja mam rozmiar S tych swetrów i ponad 15 cm wzrostu mniej. Nie mam za długich rękawów.

(id: 0)