Szkoła Dam
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Sukienka dla panny młodej na poprawiny

Drogie Panie,

we wrześniu wychodzę za mąż. O ile wybór sukni ślubnej przebiegł u mnie niespodziewanie łatwo, to znalezienie czegoś odpowiedniego na poprawiny sprawia mi problem. Nie byłam w życiu na zbyt wielu weselach, więc poszukuję inspiracji i rad od osób bardziej doświadczonych.

Nie wiem jak to jest wg etykiety.

Ja na swoje poprawiny mialam rowniez biala sukienke  tyle, ze w kolano, spod olowkowy, z minimalnymi rekawkami. Z paskiem czarnym, do tego czarne szpilki i bizuteria srebrno-czarna. Sukienka prosta z wytlaczanej tkaniny. Czytajac bloga zaliczylabym ja wg podzialu Hal do formalnej wizytowej ze wzgledu na prosty kroj bez zadnych falban.

W moim regionie panna mloda na poprawiny z reguly ubiera sukienke w jasnych kolorach glownie bialy, ecru lub pastelowy roz czy blekit. Dlugosc przed, w lub za kolano. Dlugie nie sa poki co przyjete.

Mogę polecić firmę Szyjemy Sukienki, niestety ich produkty nie należą do najtańszych. Są jeszcze produkty od Marie Zelie, ale opinie na ich temat są różne i trzeba sprawdzać materiał bo jedne stroje są z wełny a inne z dzianiny,