Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: GarderobaSklepy internetowe
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Sklepy internetowe

Jestem damą plus size i potrzebuję szukać w nieco innych sklepach. Trafiłam niedawno na wyjątkowy sklep z moda plus size, gdy miałam więcej czasu na poszukiwania w przeglądarce. Uzupełniłam swoją garderobę i wymieniłam bieliznę na nową. Zostawiam   https://www.karko.pl/pl/c/Majtki/75, może inna puszysta dama skorzysta

Dziewczyny, bardzo Wam polecam ręcznie robione torebki codzienne/swobodne ze sznurka z firmy "It's my t-shirt" na Facebooku. Wczoraj dostalam swoją - majstersztyk. Ręczne wykonanie na indywidualne zamówienie, dopieszczony każdy detal, torebka niepowtarzalna. Jest przecudowna. Takich rzeczy  poszukujemy! Kobieta, ktora je robi bardzo niewiele na nich zarabia - wiekszosc ceny to koszt materiałow.

Sama kiedyś kupowałam głównie w sklepach stacjonarnych, w ostatnim czasie jednak kupuje głównie w sklepach internetowych. Skłoniła mnie do tego sytuacja z koronawirusem. NIe miałam ochoty na chodzenie po galeriach handlowych oraz wolałam kupić coś w sieci. Aktualnie jest to dla mnie wygodniejsze, jak również nie oszukujmy się -  w sklepach internetowych mozna znaleźć znacznie lepszej jakości rzeczy oraz ubrania niż w sklepach stacjonarnych.

Jeśli szukacie dla siebie dobrej jakości ubrań na co dzień, polecam zerknąć sobie do sklepu Frazesy, mają tam ubrania solidnie wykonane oraz z dobrych oraz naturalnych tkanin,

(id: 0)