Szkoła Dam
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Rollo May, Błaganie o mit

Drogie Forumowiczki, od dawna rozglądam się za książką, którą polecała kiedyś Hal: Błaganiem o mit Rollo Maya. Niestety nie znalazłam jej w żadnej bibliotece, antykwariacie, ani na Allegro... Czy może któraś z Was ma tę książkę i byłaby chętna sprzedać mi ją lub pożyczyć (jeśli też mieszka w Warszawie). Jeśli nie, macie może pomysł, gdzie można poszukać?

Jest dostępna w kilku bibliotekach, patrzyłam na Nukacie i jest nawet w mojej bibliotece uniwersyteckiej. Poza granicami Polski warto szukać w WorldCatcie.

Chciałam dodać zrzut ekranu, z biblioteki w Warszawie ale nie widzę innej opcji poza wklejeniem linku: https://aleph.koszykowa.pl/F?func=item-global&doc_library=BPW01&doc_number=000033639&year=&volume=&sub_library=ZAS

Pomyślałam, że może jeszcze warto dodać, bo może nie każdy o tym wie, książki można sprowadzać w swojej bibliotece z innych bibliotek w kraju. Średnio czeka się na książkę do tygodnia.

Bardzo dziękuję! Szukałam wyłącznie w wypożyczalniach i nie pomyślałam o sprawdzeniu czytelni.

(id: 0)