Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: Różne innePowitanie
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Powitanie

12

Cześć, w końcu także i dotarłam 😀 tydzień zastanawiałam się czy zostać przy swoim imieniu czy używać pseudonimu, którym się posługuję na forach, ale zostało imię.

Dzień dobry dla wszystkich forumowiczów. Nazywam się Oliwia, po cichutku podczytuję sobie Szkołę Dam od jakichś 2 czy 3 lat. Nie omijam również  interesujących dyskusji w komentarzach- choć przyznam, że nigdy nie odważyłam się odezwać, mimo że nie raz korciło aby napisać to czy owo. Powstanie forum stało się impulsem by w końcu wyjść z cienia i zacząć prowadzić wirtualną rozmowę.

Jak już pisała wcześniej jedna z użytkowniczek- brawo dla Hal za stworzenie zanikającej w internecie formy jaką jest forum oraz wyjście na przeciw ludziom którzy Facebookowi powiedzieli stanowcze NIE.

Liczę na owocną wymianę zdań w środowisku gdzie ewentualny (ale natrętny w innych mediach) hejt będzie zjawiskiem marginalnym i tępionym.

Pozdrowienia dla autorki - chylę czoła nad ogromem pracy jaki został włożony w powstanie i rozwinięcie SD. To nieliczne miejsce w blogosferze dla którego warto poświęcić swój czas i podjąć się lektury.

Dzień dobry!

Bardzo fajny pomysł z tym forum. Od jakiegoś czasu miałam takie różne myśli, które nie pasowały do bieżących wątków. Ja czytam Szkołę Dam od samego początku, chyba od jakiegoś 3 wpisu. Kupiłam już molton, nożyce do winogron i kilka książek 😉 Uwielbiam to miejsce w sieci, cieszę się, że się rozrasta!

Dzień dobry!

Jak miło, że mamy forum, gdzie będzie można podyskutować o innych tematach albo rozwijać te już na blogu poruszone.

W SD mam na imię Makosza ale taka zwykła a nie słowiańska bogini. Na SD jestem od 3 albo 4 lat, szukałam czegoś o elegancji i wujaszek Google zapoznał mnie z Hal. Kliknełam, poczytałam, zostałam.

Nie da się o mnie napisać, że jestem cichą czytelniczką, piszę i spamuję prawie pod każdym wpisem. Sama się sobie czasami dziwię.

pozdrawiam.

Dzień dobry!

Jestem Weronika. Nie pamiętam, jak dawno temu stałam się czytelniczką Szkoły Dam. Wydaje mi się, że trafiłam tu dzięki wywiadowi z Hal, który opublikował na swoim blogu Łukasz Kielban. Zostałam oczarowana osobowością Hal, jakością wpisów i poziomem rozmów w komentarzu. Przez ostatnie kilka miesięcy nie wchodziłam tu, ponieważ z różnych osobistych powodów nieco odcięłam się od internetu, cieszę się jednak, że wróciłam i że będę mogłam porozmawiać z Wami w nowej - forumowej - formie 🙂

12