Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: Różne innePowitanie
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Powitanie

Cześć, w końcu także i dotarłam 😀 tydzień zastanawiałam się czy zostać przy swoim imieniu czy używać pseudonimu, którym się posługuję na forach, ale zostało imię.

Dzień dobry dla wszystkich forumowiczów. Nazywam się Oliwia, po cichutku podczytuję sobie Szkołę Dam od jakichś 2 czy 3 lat. Nie omijam również  interesujących dyskusji w komentarzach- choć przyznam, że nigdy nie odważyłam się odezwać, mimo że nie raz korciło aby napisać to czy owo. Powstanie forum stało się impulsem by w końcu wyjść z cienia i zacząć prowadzić wirtualną rozmowę.

Jak już pisała wcześniej jedna z użytkowniczek- brawo dla Hal za stworzenie zanikającej w internecie formy jaką jest forum oraz wyjście na przeciw ludziom którzy Facebookowi powiedzieli stanowcze NIE.

Liczę na owocną wymianę zdań w środowisku gdzie ewentualny (ale natrętny w innych mediach) hejt będzie zjawiskiem marginalnym i tępionym.

Pozdrowienia dla autorki - chylę czoła nad ogromem pracy jaki został włożony w powstanie i rozwinięcie SD. To nieliczne miejsce w blogosferze dla którego warto poświęcić swój czas i podjąć się lektury.

Dzień dobry!

Bardzo fajny pomysł z tym forum. Od jakiegoś czasu miałam takie różne myśli, które nie pasowały do bieżących wątków. Ja czytam Szkołę Dam od samego początku, chyba od jakiegoś 3 wpisu. Kupiłam już molton, nożyce do winogron i kilka książek 😉 Uwielbiam to miejsce w sieci, cieszę się, że się rozrasta!

Dzień dobry!

Jak miło, że mamy forum, gdzie będzie można podyskutować o innych tematach albo rozwijać te już na blogu poruszone.

W SD mam na imię Makosza ale taka zwykła a nie słowiańska bogini. Na SD jestem od 3 albo 4 lat, szukałam czegoś o elegancji i wujaszek Google zapoznał mnie z Hal. Kliknełam, poczytałam, zostałam.

Nie da się o mnie napisać, że jestem cichą czytelniczką, piszę i spamuję prawie pod każdym wpisem. Sama się sobie czasami dziwię.

pozdrawiam.

Dzień dobry!

Jestem Weronika. Nie pamiętam, jak dawno temu stałam się czytelniczką Szkoły Dam. Wydaje mi się, że trafiłam tu dzięki wywiadowi z Hal, który opublikował na swoim blogu Łukasz Kielban. Zostałam oczarowana osobowością Hal, jakością wpisów i poziomem rozmów w komentarzu. Przez ostatnie kilka miesięcy nie wchodziłam tu, ponieważ z różnych osobistych powodów nieco odcięłam się od internetu, cieszę się jednak, że wróciłam i że będę mogłam porozmawiać z Wami w nowej - forumowej - formie 🙂

Dzień dobry!

Jestem czytelniczką (i wielbicielką) bloga od dawna, choć w komentarzach się nie udzielam. Postanowiłam jednak włączyć się do forumowej społeczności i może właśnie tu od czasu do czasu coś od siebie napisać.

Oczywiście przy okazji powitania ogromnie dziękuję autorce za wszystkie wartościowe porady i mądre wpisy. Wiele zmieniły w moim życiu.

Pozdrawiam serdecznie Hal oraz wszystkie czytelniczki i czytelników Szkoły Dam.

Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki i użytkowników forum. Chociaż jestem tu od niedawna, SD stała się dla mnie inspiracją i motywacją do wprowadzania zmian w wielu płaszczyznach codziennego życia.

Cześć, tu Ewa,

Nie pamiętam odkąd śledzę blog (od dawna), ale regularnie zaglądam już chyba 2.5 roku. Zauważyłam że nie tylko wpisy, ale i komentarze pod nimi są bardzo wartościowe, czytałam zawsze wszystko od deski do deski, co jest dla mnie rzadkością na innych blogach. Rozgrzewając się trochę w tym miejscu, zauważając że wiele "twarzy" się powtarza, że są to konkretni ludzie o których już coraz więcej wiem pomyślałam sobie - kurcze, chciałabym być w tej społeczności, jestem dla niej pełna podziwu. No i od tamtej pory powoli zaczęłam się udzielać w komentarzach.

Będąc tu już jakiś czas mogę powiedzieć bez wątpienia że moja pewność w byciu sobą, w wyznawanych wartościach, w duchu jaki tu panuje - rozkwita. Nie tylko przez same treści wpisów (choć bez wątpienia są motorem napędowym), ale przez fakt bycia tu aż tylu ludzi.

Tym bardziej - dobrze że powstało forum. Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Jestem Karolina i  bardzo cieszę się, że trafiłam na tą stronę. Jeszcze nie zgłębiłam forum zanadto, ale czuję że to miejsce właśnie dla mnie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Dzień dobry drogie Panie,

Aż wstyd się przyznać, ale jestem na tym forum od kilku miesięcy, a wciąż się nie przywitałam. Bloga Hal odkryłam przypadkiem dwa lata temu, czytając komentarze pod którymś z postów u Łukasza Kielbana. Przyciągnęła mnie łagodność Autorki i charakterystyczny, unikatowy w internecie klimat tekstów.

W komentarzach udzielam się raczej rzadko, podobnie na forum - jeszcze przepracowuje oddzielanie człowieka "prywatnego" od "publicznego". Nie mniej jest mi bardzo miło tu gościć i czuję, że z czasem się otworzę do dzielenia się tu swoimi opiniami, obserwacjami, poglądami.

Pozdrawiam serdecznie,

Zuzanna

(id: 0)