Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: Różne innePowitanie
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Powitanie

12

Cześć, w końcu także i dotarłam 😀 tydzień zastanawiałam się czy zostać przy swoim imieniu czy używać pseudonimu, którym się posługuję na forach, ale zostało imię.

Dzień dobry dla wszystkich forumowiczów. Nazywam się Oliwia, po cichutku podczytuję sobie Szkołę Dam od jakichś 2 czy 3 lat. Nie omijam również  interesujących dyskusji w komentarzach- choć przyznam, że nigdy nie odważyłam się odezwać, mimo że nie raz korciło aby napisać to czy owo. Powstanie forum stało się impulsem by w końcu wyjść z cienia i zacząć prowadzić wirtualną rozmowę.

Jak już pisała wcześniej jedna z użytkowniczek- brawo dla Hal za stworzenie zanikającej w internecie formy jaką jest forum oraz wyjście na przeciw ludziom którzy Facebookowi powiedzieli stanowcze NIE.

Liczę na owocną wymianę zdań w środowisku gdzie ewentualny (ale natrętny w innych mediach) hejt będzie zjawiskiem marginalnym i tępionym.

Pozdrowienia dla autorki - chylę czoła nad ogromem pracy jaki został włożony w powstanie i rozwinięcie SD. To nieliczne miejsce w blogosferze dla którego warto poświęcić swój czas i podjąć się lektury.

Dzień dobry!

Bardzo fajny pomysł z tym forum. Od jakiegoś czasu miałam takie różne myśli, które nie pasowały do bieżących wątków. Ja czytam Szkołę Dam od samego początku, chyba od jakiegoś 3 wpisu. Kupiłam już molton, nożyce do winogron i kilka książek 😉 Uwielbiam to miejsce w sieci, cieszę się, że się rozrasta!

12