Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: Różne innePowitanie
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Powitanie

Dzień dobry! Jestem Magdalena. Miło mi niezmiernie, że będę miała możliwość rozmowy z Użytkownikami tego forum.

Dobry wieczór Państwu, mam na imię Monika. Mnie również jest bardzo miło zagościć na tym forum. Pozdrawiam

Dobry wieczór wszystkim Paniom i Panom! Jestem Karolina i mi również przyniesie wiele radości możliwość poznania pozostałych Użytkowniczek i Użytkowników oraz sposobność do ciekawych dysput!

Cześć Dziewczyny! Super, że jesteście <3

Dzień Dobry wszystkim czytelniczkom i czytelnikom bloga. Mam na imię Karolina, od prawie dwóch lat czytam tego bloga i mam nadzieję, że na forum będę mogła uczestniczyć w równie ciekawej wymianie komentarzy jaka do tej pory miała miejsce pod postami.

Dzień dobry, mam na imię Alicja i bardzo się cieszę, że powstało to forum. Już nie mogę się doczekać naszych długaśnych dyskusji 😉

Dzień dobry wszystkim użytkownikom, mam na imię Piotr i jestem czytelnikiem SD od około roku. Zapewne obecność mężczyzny zdziwi wielu ale przyciągnęły mnie tutaj ciekawe tematy i uniwersalizm treści. Chciałbym podziękować Autorce za mniej lub bardziej nieświadomy ukłon w stronę nie-posiadaczy Facebooka i założenie normalnego, nomen omen klasycznego bloga.

Dzień dobry! Mam na imię Monika, jestem czytelniczką bloga od ponad dwóch lat. Jakkolwiek do tej pory wolałam raczej "przysłuchiwać" się toczonym dyskursom, to z okazji zarejestrowania się na forum, pragnę wyrazić radość z jego powstania i pozdrowić zarówno jego Gospodynię  jak i  wszystkich jego użytkowników.

Dzien dobry,

Forum to wspanialy pomysl, juz ciesze sie na przyszle dyskusje.

Z gory przepraszam, ze czasami moge nie miec dostepu do polskich znakow (jak dzis;)

Dzień dobry wszystkim!

Jestem czytelniczką SD od trzech czy czterech lat. Z reguły przysłuchuje się rozmowom toczonym w komentarzach, będąc cichym obserwatorem:) Jestem bardzo ciekawa co tu się będzie działo:)

Wszystkiego klasycznego;)

(id: 0)