Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMWasze rekomendacje: FilmyNetfliks
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Netfliks

12

Serdecznie dziękuję za wszystkie rekomendacje. Panna Fisher wciągnęła mnie tak bardzo, że oglądam już 3 sezon. Ale dziś chciałam się z Wami podzielić fantastycznym i mało znanym tytułem: "Czas na miłość/ang. About time". Film jest ciekawy, wzruszający i mądry. Polecam!

Ogladam obecnie drugi sezon The Crown i chociaz nigdy nie sledzilam perypetii krolewskiej rodziny, to serial jest tak pieknie i starannie zrealizowany, ze bardzo mnie wciagnal. A uroda mlodej Elzbiety granej w 2 pierwszych sezonach przez Claire Foy przypomina mi w niektorych ujeciach urode Hal.

Na Netflixie obejrzałam dwie pozycje godne polecenia: serial "Ania, nie Anna" - nie tylko dla miłośniczek Ani z Zielonego Wzgórza. Zmarwiła mnie wiadomość, że trzeci sezon będzie ostatnim. Drugi to dramat produkcji Netflixa "Historia Małżeńska" - opowiada historię rozwodu, w główniej roli świetny duet Johansson z Driverem. Bardzo dobrze zagrany, ze świetnym scenariuszem, zdjęciami i przesłaniem. Bardzo kibicuję tej produkcji podczas tegorocznej Gali Oscarowej!

12
(id: 0)