Szkoła Dam
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMWasze rekomendacje: FilmyNetfliks
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Netfliks

12

Serdecznie dziękuję za wszystkie rekomendacje. Panna Fisher wciągnęła mnie tak bardzo, że oglądam już 3 sezon. Ale dziś chciałam się z Wami podzielić fantastycznym i mało znanym tytułem: "Czas na miłość/ang. About time". Film jest ciekawy, wzruszający i mądry. Polecam!

Ogladam obecnie drugi sezon The Crown i chociaz nigdy nie sledzilam perypetii krolewskiej rodziny, to serial jest tak pieknie i starannie zrealizowany, ze bardzo mnie wciagnal. A uroda mlodej Elzbiety granej w 2 pierwszych sezonach przez Claire Foy przypomina mi w niektorych ujeciach urode Hal.

Na Netflixie obejrzałam dwie pozycje godne polecenia: serial "Ania, nie Anna" - nie tylko dla miłośniczek Ani z Zielonego Wzgórza. Zmarwiła mnie wiadomość, że trzeci sezon będzie ostatnim. Drugi to dramat produkcji Netflixa "Historia Małżeńska" - opowiada historię rozwodu, w główniej roli świetny duet Johansson z Driverem. Bardzo dobrze zagrany, ze świetnym scenariuszem, zdjęciami i przesłaniem. Bardzo kibicuję tej produkcji podczas tegorocznej Gali Oscarowej!

Cytat z Aleksandra.B data 3 listopada 2019, 21:33

Ostatnio natrafiłam na serial z 2012 r. "Zagadki kryminalne panny Fisher". (...) Na otarcie łez, po skończonych sezonach, pocieszam się wizją filmu pełnometrażowego, który ma się w przyszłym roku ukazać.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, "Panna Fisher i Krypta Łez" będzie wyświetlana na kanale Ale Kino+ w sobotę 29.02 o 20:10. Osobiście nie posiadam ani kablówki, ani telewizora, ale istnieje możliwość wykupienia dostępu przez Player VOD.

Serial cudowny. Jak na kryminał niespodziewanie mnie uspokaja.

Aleksandra B. bardzo Ci dziękuję za namiar. Spedziłam fantastycznie wczorajszy wieczór z panną Fisher ;). Spodziewalam się filmu w kinach, a tu taka miła niespodzianka 🙂

12
(id: 0)