Szkoła Dam
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Dobre wychowanie Amor Towles

Szanowne Panie,  poszukuję książki autorstwa Amora Towles'a pt. "Dobre wychowanie". Chętnie odkupię, jeśli któraś z Pań chciałaby się pozbyć tej pozycji z biblioteczki. Przy okazji, polecam inną książkę tego autora pt. "Dżentelmen w Moskwie". Wyjątkowa opowieść i piękne wydanie (wydawnictwo Znak), wciąż dostępna w sprzedaży. Niestety "Dobrego wychowania" od dawna nie ma w sprzedaży, zarówno w księgarniach, jak i na platformach sprzedażowych typu Allegro czy OLX.

Może spróbuj jeszcze w bibliotekach. Ja szukałam tej książki jakieś dwa lata temu i też nie znalazłam, a w końcu natknęłam się na nią właśnie w bibliotece.

Misiaszku,

Tu jest strona, która może Ci pomóc w namierzeniu książki w bibliotece blisko Ciebie - zajrzałabym w ostatnie trzy linki umieszczone pod nagłówkiem "Polskie":

http://www.ebib.pl/?page_id=719

Dziękuję za podpowiedzi 🙂

Tak też zrobię, udam się do biblioteki. Miłego dnia.

To mnie zaskoczyłyście teraz. Na początku roku czytałam "Dżentelmena w Moskwie" i planowałam podejść do "Dobrego wychowania", ale faktycznie nakłąd wyprzedany, co wydaje się nieprawdopodobne, bo nawet książki z drugiego obiegu dostać nie można.