Szkoła Dam
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

A może Klub Szkoły Dam?

Też byłabym zainteresowana kulturalnymi spotkaniami- uważam, że to świetny pomysł. Mieszkam w Gdańsku.

Ja również chętnie.Mieszkam na Śląsku

Ja jestem z Warszawy. Bardzo chętnie bym przyszła na takie spotkanie. Dopóki się nie zgramy, może na początku mogłybyśmy stworzyć wątek z ciekawymi wydarzeniami, odbywającymi się lokalnie? Ptzedwczoraj byłam w bibliotece na Koszykowej i przypadkiem trafiłam na niedużą, ale bardzo ciekawą wystawę exlibrisów. Polecam - do połowy marca.

Jestem chętna na spotkanie, szczególnie połączone np. z wyjściem na wystawę/sztukę/wydarzenie, które mogłoby pomóc przełamać początkowe skrępowanie. Najchętniej w Katowicach i okolicy 🙂

Cytat z MagdaR data 1 marca 2020, 22:25

Ja jestem z Warszawy. Bardzo chętnie bym przyszła na takie spotkanie. Dopóki się nie zgramy, może na początku mogłybyśmy stworzyć wątek z ciekawymi wydarzeniami, odbywającymi się lokalnie? Ptzedwczoraj byłam w bibliotece na Koszykowej i przypadkiem trafiłam na niedużą, ale bardzo ciekawą wystawę exlibrisów. Polecam - do połowy marca.

O, chętnie się wybiorę. Bardzo lubię exlibrisy.

Mieszkam w Warszawie i byłabym zainteresowana spotkaniem.

Cytat z Storrada data 1 marca 2020, 22:55

Jestem chętna na spotkanie, szczególnie połączone np. z wyjściem na wystawę/sztukę/wydarzenie, które mogłoby pomóc przełamać początkowe skrępowanie. Najchętniej w Katowicach i okolicy 🙂

Dzień dobry Paniom,

jestem z Bielska-Białej, tak więc spotkanie w Katowicach, bądź okolicach wchodzi w grę! Jestem jak najbardziej na tak.

Pozdrawiam.

Cudownie !

Do Bielska-Białej mam ok 20 km . Bardzo chętnie się spotkam np. przy okazji jakiejś wystawy , wernisażu łun czymś podobnym . Będę śledzić wydarzenia kulturalne z miasta i sie odezwę.

Pozdrawiam

A czy jest tu ktoś z Kielc, okolic dalszych i bliższych?

Przyznam, że kiedyś śledziłam relacje ze spotkań czytelników Czasu Gentlemanów, jednak calkiem szybko przestałam. Bardzo chciałabym spotkać się z nowymi osobami w kulturalnym gronie, ale gdzieś wewnątrz obawiałam się, że wygląda to mniej więcej tak, jak opisała to @karolina.

Blog Hal to zupełnie inna atmosfera. Na spotkanie Szkoły Dam nie miałabym obaw się wybrać.

Chętnie wybiorę się na spotkanie SD jeśli takie się odbędzie.
Jestem z Gdyni, mieszkam w Toruniu i mogę dojechać do Łodzi, Poznania czy Warszawy bez problemu 🙂

(id: 0)