D A M

Przyrządy i przemysł

Mirków|IBC POLSKA F&P S.A.Nalewaki (do piwa)

Urządzenia do serwowania napojów alkoholowych. Nalewaki do piwa.

Szukasz urządzeń do profesjonalnego serwowania napojów alkoholowych? Na stronie internetowej, która funkcjonuje pod adresem grupaibc.pl, znajdziesz obszerną i ciekawą ofertę firmy IBC POLSKA F&P S.A. To dzięki niej zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne sprzęty, akcesoria i urządzenia potrzebne w branży gastronomicznej. Obok pieców do pizzy, witryn chłodniczych i urządzeń do zaparzania kawy, znajdziesz tam również nalewaki do piwa. Pub, bar, czy restauracja bez piwa? To nie może się zdarzyć! Jeśli więc menu zawiera ten właśnie trunek, to niezbędne są również profesjonalne nalewaki do piwa. Firma IBC POLSKA F&P S.A. nie tylko sprzedaje gotowe rozwiązania w tym zakresie, ale też jest w stanie dopasować daną instalację do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Oferta jest na tyle bogata, że z pewnością znajdziesz to, czego szukasz - a jeśli masz specjalne wymagania, specjaliści z IBC POLSKA F&P S.A. zadbają o to, byś otrzymał to, na czym ...

Dębowiec, Łączka|PPHU Baścikcięcie plazmą - cnc

Precyzyjne i estetyczne cięcia plazmowe CNC różnych materiałów

Potrzebujesz precyzyjnego i estetycznie wykonanego cięcia materiałów, które przewodzą prąd? Cięcie plazmą CNC to usługa, której szukasz! Pewnie zastanawiasz się, gdzie ją wykonać? Skorzystaj z informacji znajdujących się na stronie bascik.pl. To tam znajdziesz ofertę firmy, która wykonuje tego typu usługę. PPHU Baścik, bo o nim mowa, zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych cięć plazmą CNC, wykorzystując w tym celu odpowiednią, nowoczesną maszynę. Dzięki temu masz gwarancję, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Cięcie plazmą CNC nadaje się do materiałów, które przewodzą prąd, czyli między innymi, stali i aluminium. Usługa wykonywana jest precyzyjnie i szybko, pod warunkiem, że osoba realizująca zlecenie, dysponuje odpowiednią wiedzą w tej dziedzinie. Nie ma lepszych od specjalistów w PPHU Baścik. Jeśli oczekujesz rzetelności, dotrzymania umówionych terminów, fachowości i zaangażowanego podejścia do tematu, udaj się do wsi Dębowiec...

Kotowice gm. Siechnice|Voltage Adam Kwaśniewskihttps://www.voltage.net.pl/portfolio-item/instalacje-fotowoltaiczne/

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla Twojego domu. Instalacje fotowoltaiczne.

Specjalnością firmy Voltage jest fotowoltaika. Oława i Siechnice to jedne z wielu terenów, na których firma pracuje. Jeśli oczywiście zaistnieje taka potrzeba, jest w stanie dojechać do każdego zakątka Polski. Branża, w której się specjalizują, znana jest im od wielu lat. Doświadczenie zdobyte na przełomie wielu lat pracy oraz kierunkowe wykształcenie daje możliwość firmie oferowania usług na najwyższym poziomie. Każdy pracownik zatrudniony w Voltage ma wiedzę, umiejętności oraz potrafi trafnie doradzić. Oprócz przyjmowania zleceń firma dba o to, by każde z nich było wykonywane zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Fotowoltaika to dziedzina, która wymaga precyzji i kompleksowe podejścia. Oprócz montażu paneli fotowoltaicznych firma Voltage wykonuje: montaż pomp ciepła, wentylacji oraz klimatyzacji. Każde rozwiązanie proponowane klientowi jest skrupulatnie sprawdzane i przemyślane. Firma działa w branży, która przyczynia się do ekologic...