Nauka jazdy dla początkujący kierowców w Kielcach

Kielce|U Sławka - Szkoła Jazdy| Oferta: szkoła jazdy - kielce.

Szkoła Jazdy - Kielce.

Jeśli chcesz nauczyć się prowadzić auto pewnie i bezpiecznie, potrzebna Ci będzie sprawdzona szkoła jazdy. Kielce to siedziba firmy, która od wielu lat zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców. Jej nazwa to "U Sławka - Szkoła Jazdy" - zrobisz tam niezbędne badania psychologiczne i przygotujesz się do egzaminu na prawo jazdy najlepiej jak tylko to możliwe. Kursanci tej szkoły są zadowoleni z atmosfery, jaka panuje podczas jazd oraz z odpowiedniego podejścia instruktorów do każdego ucznia, niezależnie od tego, czy już kiedyś prowadził auto, czy robi to pierwszy raz w swoim życiu. Na każdej lekcji, kursant otrzymuje dużą dawkę wiedzy teoretycznej, jak i sporo praktyki. To wszystko pozwala mu później na bezproblemowe zdanie egzaminu na prawo jazdy. Szkoła jazdy w Kielcach zaprasza na kursy kandydatów na kierowców kategorii: A, B, T, C, D, BE, CE. Ponadto firma prowadzi jazdy doszkalające, dlatego, jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą lub coś sprawia Ci trudności, wykup dodatkowe godziny, podczas których solidnie przećwiczysz daną umiejętność.

Szkoła jazdy w Kielcach o świetnej reputacji

Firma "U Sławka - Szkoła Jazdy" zapewnia swoim kursantom, między innymi: badania lekarskie, niezbędne pomoce dydaktyczne oraz dogodne terminy kursów. Instruktorzy kładą duży nacisk na indywidualne podejście do kursanta i wysoki poziom szkolenia. Dzięki temu szkoła jazdy może poszczycić się wysoką zdawalnością wśród swoich uczniów. Firma oferuje kompleksowe świetnie przygotowane kursy w atrakcyjnej cenie. Jazdy odbywają się na kieleckich drogach oraz najbliższej okolicy. Oprócz tego, że firma posiada swoją siedzibę w Kielcach, to jej oddział znajduje się także w Jędrzejowie. Możesz zatem wybrać dogodną dla Ciebie miejscowość. Firma oddaje do dyspozycji swoim kursantom plac manewrowy taki, jaki obowiązuje na egzaminie państwowym, świetnie wyposażone sale wykładowe, pomoce dydaktyczne oraz mały barek gastronomiczny. Wszystko po to, by kursant czuł się maksymalnie swobodnie. Kadra instruktorów i wykładowców, która zatrudniona jest w szkole jazdy "U Sławka" to doświadczony sztab osób z wieloletnią praktyką.

U Sławka - Szkoła Jazdy
Poleska 44, 25-325 Kielce