D A M

Kancelarie i finanse

Gdańsk|Adam Piotrowski Biuro Doradztwa PrawnegoJakie ryzyko prawne w banku?

Podpisujesz umowę z bankiem? Skonsultuj się z prawnikiem i sprawdź ryzyko prawne!

Jakie ponosisz ryzyko prawne w banku, podpisując umowę kredytową? Koniecznie się tego dowiedz, udając się do specjalisty, który skrupulatnie przeanalizuje treść umowy kredytowej. Nie tylko wytłumaczy Ci znaczenie poszczególnych zapisów, ale też znajdzie i wskaże ukryte koszty. Ryzyko prawne w banku zawsze istniało, istnieje i istnieć będzie. To instytucja finansowa, która nie tylko udziela pożyczek i kredytów, ale też na tym zarabia. Dlatego nie daj się zaskoczyć i zabezpiecz się, jak tylko możesz. Umów się z prawnikiem z Biura Doradztwa Prawnego i zleć mu umowę do analizy. Jest to praca wymagająca skupienia, znajomości prawa i dużej skrupulatności. Bez obaw! Prawnik, który specjalizuje się w prawie finansowym i sprawach bankowych ma duże doświadczenie w analizach umów i ich ryzyk z bankami, dlatego zaufaj Biurze Doradztwa Prawnego i umów się na spotkanie ze specjalistą. Ciekawe informacje w tej dziedzinie znajdziesz też na blogu, który znajdu...

Warszawa|DUAL Paloma CieszkowskaWycena gruntów (Warszawa)

Wyceny gruntów sporządzane przez doświadczonego rzeczoznawcę majątkowego

Dual to firma, której specjalizacją jest wycena gruntów. Warszawa to główny obszar działań i to tam też znajduje się siedziba firmy - możesz udać się do niej osobiście lub skontaktować telefonicznie bądź mailowo. Jeśli interesuje Cię sprawna, rzetelna i uczciwa wycena gruntów, zaufaj doświadczeniu i ponad 20-letniej praktyce rzeczoznawcy majątkowego z Dual. Spotkasz się z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i skrupulatnym podejściem do wykonania uczciwej i wiarygodnej wyceny. Jest to dziedzina, w której firma Dual pracuje od ponad 20 lat. Ma na swoim koncie sporą ilość szkoleń i kursów, dzięki czemu posiada bardzo szeroką wiedzę teoretyczną, do tego dochodzi wieloletnia praktyka i odpowiednie predyspozycje. W efekcie, każde zlecenie, w tym wycena gruntów w Warszawie, to praca wykonana na najwyższym poziomie. Wycenę taką możesz bez obaw przedłożyć np. w banku, w urzędzie lub każdej instytucji. Czym jeszcze zajmuje się firma Dual? Te i wiele...