D A M

Ciało i zdrowie

Poznań|Lux-MedicaPoznań / Masaż leczniczy.

Dotyk, który leczy. Masaże lecznice w Poznaniu (Grunwald).

Gdzie wykonać profesjonalny masaż leczniczy w mieście Poznań w dzielnicy Grunwald? Odpowiedzią jest Lux-Medica! To miejsce, w którym spotkasz samych specjalistów - masażystów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, a także osteopatów i kręgarzy. Wszyscy oni mają szeroki zakres w wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka. Decydując się na wykonanie masażu leczniczego w Poznańskim Lux-Medica, masz pewność, że oddajesz się w ręce eksperta. Oznacza to, że każdy zabieg wykonywany jest bezpiecznie, skutecznie i komfortowo. To, co wyróżnia gabinet masażu w Poznaniu na tle innych tego typu miejsc na rynku to indywidualne podejście do każdego pacjenta i kompleksowość usług. Oprócz masażu leczniczego możesz zapisać się na inne zabiegi, które będą jego uzupełnieniem. Terapia falą uderzeniową, kinesiotaping, rehabilitacja - to zespół czynności, które skutecznie przywrócą Cię do sprawności fizycznej i pożegnają ból. Możesz zamówić masaż leczniczy z dojazd...

Warszawa|Almara Sp. z o.oRękawy kompresyjne

Urządzenia do domowego masażu. Nowoczesne rękawy dla zdrowia.

Almara Sp. z o.o. jest właścicielem marki GOODVIBRATION. Znajdziesz tam nowoczesne i skuteczne w swoim działaniu urządzenia do automasażu. Właścicielami marki są osoby, które pasjonują się sportem i zdrowym stylem życia. Dzięki temu powstała firma, która dostarcza na polski rynek, akcesoria umożliwiające walkę z bólem, stymulację mięśnie i ogólną poprawę samopoczucia. Warto zajrzeć na stronę internetową, która znajduje się pod adresem goodvibration.pl i wybrać dla siebie odpowiednie urządzenie. Ciekawe i godne uwagi są z pewnością rękawy kompresyjne. Dzięki nim wykonasz zarówno masaż uciskowy, jak i drenaż limfatyczny nóg. Mogą być z powodzeniem używane przez osoby, które są aktywne fizycznie, jak i przez osoby, które prowadzą siedzący tryb życia. W obu przypadkach rękawy kompresyjne przyniosą bardzo dobre efekty. Jest to urządzenie łatwe w obsłudze, wykonane z wysokiej jakości materiałów i mogą być używane przez wiele różnych osób. Rękawy kom...

Poznań|Salon Zdrowego SnuMaterace

Zdrowy sen dzięki odpowiednim materacom z Poznania

Salon Zdrowego Snu to idealne miejsce dla osób, które chcą kupić wysokiej jakości materace. Poznań to miasto, w którym znajduje się bogato wyposażony sklep z materacami oraz innymi akcesoriami niezbędnymi do zapewnienia sobie wygodnego snu. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są starannie dobierane, by oferta zadowoliła nawet najbardziej wymagającego klienta. Materace pochodzą od polskiego producenta Koło, który jest znany ze swojego bogatego doświadczenia w tej dziedzinie. Od wielu lat firma ta zajmuje się produkcją materacy na szeroką skalę i w tym czasie zdążyła zyskać duże grono klientów, którzy bardzo cenią ich innowacyjne technologie stosowane w produktach. Dzięki temu Salon Zdrowego Snu może zaoferować swoim klientom materace, które są sprawdzone, trwałe, estetycznie wykonane i z pewnością posłużą użytkownikom przez wiele lat. Spanie na tego typu produktach jest samą przyjemnością. Kręgosłup odpoczywa, mięśnie się rozluźniają, a całe ...

Józefów|Willa WawerskaDom opieki - Warszawa Józefów

Profesjonalna i troskliwa opieka nad seniorami w Warszawie

Profesjonalna i troskliwa opieka nad seniorami to główne zadanie Willi Wawerskiej z siedzibą w Józefowie pod Warszawą. To dom opieki, w którym znajdziecie Państwo empatycznych i świetnie przeszkolonych opiekunów, którzy są wieloletnimi pracownikami tej placówki. Podopieczni będą czuli się przy nich bezpiecznie i komfortowo. Wszyscy pracownicy starają się, by atmosfera w domu opieki była przyjazna, wręcz rodzinna. To ważne, by opiekunowie osób starszych byli cierpliwi i empatyczni, dlatego cała kadra została należycie dobrana. Dom opieki stanie się dla seniorów drugim domem rodzinnym, w którym czas będzie im płynął miło i przyjemnie. Ponadto, liczy się kontakt z drugim człowiekiem. Jest to ważna sfera życia w każdym wieku, jednak to właśnie seniorom najczęściej doskwiera samotność. Dlatego też przebywanie w domu opieki daje im nie tylko całodobowe bezpieczeństwo i troskę, ale też tak potrzebny kontakt z drugim człowiekiem. Podopieczni dzielą po...